FotrCIRK (pro děti od 6 do 12 let a jejich táty) – vedený workshop

so20Kvě10:00so11:30WORKSHOPFotrCIRK (pro děti od 6 do 12 let a jejich táty) – vedený workshopWorkshopy jsou vedené v češtině.Park Ladronka10:00 - 11:30

Místo konání

Park Ladronka

Informace o akci

Cena: 250 Kč (vstupenka platí pro jednoho rodiče a jedno dítě)

Jeden fotr + jedno dítě = FotrCIRK. Kurz určený výhradně pro tatínky a jejich děti ve věku 6 – 12 let. Fotrům dáváme možnost dostat se do formy, dětem zas strávit čas se svým milovaným tátou. Oběma dohromady přinášíme společnou pohybovou aktivitu plnou akrobatických prvků, adrenalinu, vzájemného napojení a rozvíjení důvěry. Kurz se zaměřuje především na partnerskou akrobacii s posilovacími prvky pro tatínky, aneb nepotřebuješ posilovnu, když máš své dítě, nepotřebuješ prolézačku, když máš svého tatínka. Dále ve workshopu rozvíjíme vnímání těla, koordinaci pohybu, správné pohybové stereotypy a schopnost dávkovat sílu. Přijďte to zkusit! Kurz vedou dva profesionální lektoři z CIRQUEONu.

Kurz je koncipován pro děti od 6 do 12 le a jejich táty, dodržujte prosím stanovenou věkovou hranici dětí, při jejím nedodržení nebudete na kurz vpuštěni. Milé maminky, pro vás máme nachystaný program v barovém stanu – od 10h Storytelling Mamacare.

Zakoupením vstupenky na vedený workshop nebo účastí na otevřeném workshopu souhlasíte s Pravidly bezpečnosti při workshopech na Cirkus BASE.