OTEVŘENÉ WORKSHOPY – žonglování a balanční techniky

st24Kvě16:00st18:00WORKSHOPOTEVŘENÉ WORKSHOPY – žonglování a balanční technikyVstupné dobrovolné. Workshopy jsou vedené v češtině.Park Ladronka16:00 - 18:00

Místo konání

Park Ladronka

Informace o akci

Přijďte si zkusit cirkus! Nevíte, co by vás bavilo? Na otevřené workshopy mohou přijít malí i velcí, a to kdykoliv v jejich průběhu a vyzkoušet si od každé cirkusové techniky něco. Žonglování, balanční techniky nebo chůze po slackline. Naše cirkusová osada je vám otevřená, těšíme se na vás.

ŽONGLOVÁNÍ

Přijďte se seznámit se žonglováním, zdrojem nekonečných možností a zábavy! Žonglování je aktivitou, která pozitivně reaguje na fyzickou, psychickou i sociální stránku člověka. Rozvíjí koordinaci oka a ruky, reakční rychlost, soustředění, strategické myšlení, odbourává stres a kompenzuje duševní námahu. K této technice se nepoužívají jen míčky, ale také třeba kruhy nebo šátky. My pro vás máme všechno nachystané, přijďte si to vyzkoušet.

BALANČNÍ TECHNIKY

Pojďte s námi balancovat! Balancování je ideální méně fyzicky náročná aktivita, která má pozitivní efekt na tělo i psychiku. A baví každého! U této aktivity zapojíte obrovské množství svalů, posílíte u něj svoji vůli, soustředěnost i trpělivost. Balancovat se dá skoro na všem, s námi si to můžete vyzkoušet na válci a rola bola.

Zakoupením vstupenky na vedený workshop nebo účastí na otevřeném workshopu souhlasíte s Pravidly bezpečnosti při workshopech na Cirkus BASE.