ŽONGLUJ ZA HODINU (9+) / vedený workshop

so20Kvě13:00so14:00WORKSHOPŽONGLUJ ZA HODINU (9+) / vedený workshopVstupné dobrovolné. Bez předchozí rezervace. Workshop je vedený v češtině.Park Ladronka13:00 - 14:00

Místo konání

Park Ladronka

Informace o akci

Naučte se žonglovat za jednu hodinu! Ti, kdo si myslí, že to není možné, jsou vřele vítáni. Tento workshop je určeným úplným a věčným začátečníkům. Intenzivní hodinový kurz žonglování, po kterém nebudete chtít dělat už nic jiného. Žonglování je aktivitou, která pozitivně reaguje na fyzickou, psychickou i sociální stránku člověka. Rozvíjí koordinaci oka a ruky, reakční rychlost, soustředění, strategické myšlení, napomáhá odbourávání stresu a kompenzuje duševní námahu. Žonglování je zdrojem nekonečných možností a zábavy, užijte si během hodinového workshopu tuto oblíbenou aktivitu.

Kurz je určen všem zájemcům od 9 let, dodržujte prosím stanovenou věkovou hranici, při jejím nedodržení nebudete na kurz vpuštěni.

Zakoupením vstupenky na vedený workshop nebo účastí na otevřeném workshopu souhlasíte s Pravidly bezpečnosti při workshopech na Cirkus BASE.