Vrcholem projektu Cirkus Base bylo vystoupení, které vzniklo v rámci spolupráce se studenty a lektory Trondheim kulturskule. Osm norských studentů spolu se dvěma lektory zavítali na pražskou Ladronku, kde společně se studenty CIRQUEONu a lektory Adamem Jarchovským a Ondřejem Holbou vytvořili, nazkoušeli a odehráli divadelní představení plné žonglování, závěsné i pozemní akrobacie.

Týden po pražské premiéře odcestoval mezinárodně složený soubor do norského Trondheimu, kde v tamním divadle odehrál pro místní diváky další tři vystoupení. Studenti z CIRQUEONu, kteří byli ubytovaní u norských rodin, se hned nedělní ráno 4. června sjeli do Huseby školy, kde společně se svými norskými kolegy pilovali performance až do večerních hodin. Den nato je totiž čekalo první veřejné večerní vystoupení v divadle Olavshallen v rámci festivalu Juba Juba. Zkouška na stage, profi nasvícení scény, líčení, kostýmy, generálka a následně v 18 hodin premiéra v prostoru divadla před zraky cca 150 diváků. 45 minut dlouhé představení sklidilo úspěch a dlouhý potlesk namotivoval soubor do vystoupení, které ho čekalo hned následující den. Vyprodaný sál byl totiž tentokrát plný rodičů, sourozenců prarodičů a přátel, kteří se přišli podívat na své blízké. Naposledy se mezinárodně složený soubor představil v dopoledních hodinách opět ve vyprodaném sále školám, učitelům a spolužákům.

Pět dní strávených v Trondheimu přinesl studentům z obou stran nejen nové zážitky, ale také cenné zkušenosti s různými přístupy k umělecké tvorbě, nové náhledy na divadelní estetiku či možnost sebevyjádření. Především to byla pro všechny zúčastněné jedinečná možnost spolupráce se spoustou nových zkušeností i nových přátelství.