Pro školy hrajeme každé všední dopoledne v termínu od 9. do 12. května od 10:15 představení Teacrobat. V případě zájmu o představení kontaktujte prosím Markétu Lázňovskou na e-mailu marketa@cirqueon.cz nebo telefonu 777 227 530.

Cirko Hopley – Teacrobat (CZ)

Rodinná cirkusová kuchařská show. Nakoukněte pod pokličku akrobatovy kuchyně, který vám navaří pořádnou porci zábavy a legrace. Pozve vás do svého stanu, kde trénuje čísla, udržuje se v kondici, otáčí se s vařečkou a staví si nejrůznější překážky, aby se zdokonalil v akrobatickém umění. Co by to ale bylo za kuchtíka a hostitele, aby hostům, které zve do svého šapita, nenaplnil pupky. Nechte se zlákat alchymií vaření, světem pohybů typických pro kuchyni a cirkusu.

V autorské show si akrobat Michal Mudrák plní svůj cirkusový sen. Vytvořil první české představení ušité na míru vlastního šapita. Sám si vše postaví, ozvučí, odehraje, sbourá, sbalí a jede dál.

Michal Mudrák získal cenu Den Danske Cirkuspris, kterou mu osobně předal dánský ministr kultury. 

Délka: 45min
Věková vhodnost: 5+

Kredity:

Účinkuje: Michal Mudrák
Režie: Vojta Švejda (Wariot Ideal)
Hudba: Laco Déczi, Marek Novotný
Před/ Po představení můžete se studenty vyzkoušet alternativní hodiny tělesné výchovy TěloCIRK. Více informací naleznete zde.